scorecardresearch

Çayırgücü Spor'un geleneksel iftar yemeği yapıldı

67 izlenme
Kategori Spor
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Gaziosmanpaşa’nın köklü kulüplerinden biri olan Çayırgücü Spor Kulübü 9 Temmuz Çarşamba akşamı, kulüp binasında bir iftar verdi. Katılımın oldukça yoğun olduğu iftar yemeğine katılan eski Devlet Bakanı Mehmet Sevigen, Çayırgücü Spor Kulübü’nün geçmişi ile ilgili kısa bilgiler verdi ve eski arkadaşlarıyla bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Oldukça yoğun bir katılımın olduğu iftar yemeğinde samimi bir hava vardı. Ezanın okunmasıyla oruçlar açıldı. Yapılan duanın arkasından Kulüp Başkanı Cengiz Aydoğdu kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında 250 gencin kulüplerinde spor yaptığını vurgulayan Başkan Aydoğdu, amaçlarının, gençleri spor yaparak kötü alışkanlıklardan kurtarmak olduğunu, bunun yanında bu akşam verdikleri ve geleneksel hale gelen iftar yemeğiyle de kulüp üyeleriyle sporcuların ve vatandaşların kaynaşmasını sağlamak olduğunu vurguladı.

Kulüp Başkanı Cengiz Aydoğdu’dan sonra kısa bir konuşma yapan eski Devlet Bakanı Mehmet Sevigen’de arkadaşlarıyla tekrar bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu belirtti ve Çayırgücü Spor Kulübü’nün geçmişi ile ilgili kısa bilgiler verdi. Sevigen konuşmasını iftar yemeğine katılan sporseverlerin Ramazanlarını ve Ramazan Bayramlarını kutlayarak bitirdi.

İftar yemeğine Gaziosmanpaşa’da bulunan birçok spor kulübünün başkanları, temsilcileri, siyasiler ve spor adamları ve vatandaşlar katıldılar. Bu arada, yemek sırasında Mehmet Sevigen ile Galatasaray’ın efsane hocalarından Cevat Güler’in sohbetleri gözlerden kaçmadı.
Etiketler